Firma Logs - Domy z Bali Roman Trochanowski powstała w roku 2000 i zbudowała od tego czasu blisko 90 domów. W przeważającej liczbie są to domy całoroczne, nowocześnie wykończone i wyposażone, zlokalizowane w okolicach dużych aglomeracji miejskich.

Budujemy według standardów budownictwa z okrągłej bali opracowanych przez kanadyjskie stowarzyszenia budowniczych z bali (ILBA – International Log Builders Association www.logassociation.org), organizacji zrzeszającej liderów tej branży na świecie.

Wieloletnie doświadczenie

Roman:
Mistrz ciesielski, inżynier oraz menedżer z wykształcenia w jednej osobie. Jako szef firmy odpowiada za kontakty z klientami oraz nadzoruje proces projektowania i realizacji każdej budowy. Pozytywnie zbzikowany na punkcie ciągłego polepszania i usprawniania.

Gwarancja szczelności:
Nasze domy z bali nie wymagają doszczelniania

Agnieszka:
Inżynier chemik z wykształcenia. U nas zajmuje się wszystkimi sprawami związanymi z administracją, finansami oraz pozyskiwaniem surowca i wszelkiego rodzaju zaopatrzeniem. Do Agnieszki należy również niewdzięczna rola kontaków z wszelkiego rodzaju urzędami.

Indywidualny projekt

Piotr:
Znów stolarz. U nas ekspert od wszelkiego rodzaju balustrad. Piotrek to spokój i opanowanie, bez niego nie byłoby prawdziwej pracy zespołowej.

Piotr:
Leśnik z wykształcenia. U nas lider zespołu z uprawnieniami dźwigowego. Przewodzi pracom na budowie. Specjalizuje się w konstrukcjach dachowych i w ogóle wszędzie tam gdzie wymagana jest wyobraźnia przestrzenna. Nie stroni również od prac wykończeniowych związanych z zabudową szkieletową oraz poszyciem zewnętrznym.

Daniel:
Niedoszły żołnierz. U nas specjalista od prac na wysokościach. Specjalizuje się również w konstrukcji schodów. Swoim entuzjazmem i zdrowym podejściem do pracy zawsze motywuje innych.

Wzajemny szacunek i zaufanie
jako podstawy działania

mapa